Soccer
Superliga
Superliga Fixtures
Fixtures
Standings
Top Scorers
25.01. 22:00
Tigre
0-0
Sarmiento
27.01. 20:00
San Lorenzo
0-2
Lanús
27.01. 22:00
Platense
0-0
Boca Juniors
28.01. 00:00
Racing Club
0-1
Unión Santa Fe
28.01. 22:00
River Plate
1-1
Argentinos Juniors
31.01. 00:30
Vélez Sarsfield
0-1
Independiente
31.01. 23:00
Racing Club
3-0
Tigre
01.02. 00:30
Barracas Central
0-2
River Plate
03.02. 22:00
Independiente
0-1
Gimnasia La Plata
04.02. 22:15
River Plate
5-0
Vélez Sarsfield
05.02. 21:00
San Lorenzo
0-0
Unión Santa Fe
05.02. 22:45
Tigre
0-2
Boca Juniors
30.03. 23:00
Talleres Córdoba
-
Vélez Sarsfield
Watch
30.03. 23:00
Independiente Rivadavia
-
Banfield
Watch
30.03. 23:00
Independiente
-
Atlético Tucumán
Watch
30.03. 23:00
Gimnasia La Plata
-
Deportivo Riestra
Watch
30.03. 23:00
Huracán
-
River Plate
Watch
30.03. 23:00
Rosario Central
-
Barracas Central
Watch
30.03. 23:00
Instituto
-
Argentinos Juniors
Watch
30.03. 23:00
Tigre
-
Belgrano
Watch
30.03. 23:00
Lanús
-
Unión Santa Fe
Watch
30.03. 23:00
Central Cordoba SdE
-
Racing Club
Watch
30.03. 23:00
Defensa y Justicia
-
Estudiantes
Watch
30.03. 23:00
Boca Juniors
-
San Lorenzo
Watch
30.03. 23:00
Sarmiento
-
Newell's Old Boys
Watch
30.03. 23:00
Platense
-
Godoy Cruz
Watch
06.04. 22:00
Vélez Sarsfield
-
Argentinos Juniors
Watch
06.04. 22:00
Barracas Central
-
Instituto
Watch
06.04. 22:00
River Plate
-
Rosario Central
Watch
06.04. 22:00
Deportivo Riestra
-
Huracán
Watch
06.04. 22:00
Atlético Tucumán
-
Gimnasia La Plata
Watch
06.04. 22:00
Banfield
-
Independiente
Watch
06.04. 22:00
Talleres Córdoba
-
Independiente Rivadavia
Watch
06.04. 22:00
Platense
-
Tigre
Watch
06.04. 22:00
Godoy Cruz
-
Sarmiento
Watch
06.04. 22:00
Newell's Old Boys
-
Boca Juniors
Watch
06.04. 22:00
San Lorenzo
-
Defensa y Justicia
Watch
06.04. 22:00
Estudiantes
-
Central Cordoba SdE
Watch
06.04. 22:00
Racing Club
-
Lanús
Watch
06.04. 22:00
Unión Santa Fe
-
Belgrano
Watch
13.04. 22:00
Independiente Rivadavia
-
Vélez Sarsfield
Watch
13.04. 22:00
Independiente
-
Talleres Córdoba
Watch
13.04. 22:00
Gimnasia La Plata
-
Banfield
Watch
13.04. 22:00
Huracán
-
Atlético Tucumán
Watch
13.04. 22:00
Rosario Central
-
Deportivo Riestra
Watch
13.04. 22:00
Instituto
-
River Plate
Watch
13.04. 22:00
Argentinos Juniors
-
Barracas Central
Watch
13.04. 22:00
Tigre
-
Unión Santa Fe
Watch
13.04. 22:00
Belgrano
-
Racing Club
Watch
13.04. 22:00
Lanús
-
Estudiantes
Watch
13.04. 22:00
Central Cordoba SdE
-
San Lorenzo
Watch
13.04. 22:00
Defensa y Justicia
-
Newell's Old Boys
Watch
13.04. 22:00
Boca Juniors
-
Godoy Cruz
Watch
13.04. 22:00
Sarmiento
-
Platense
Watch
#
Player
Team
G